Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.

 • Głos Niebylca - kwartalnik

  Pierwszy numer gazety lokalnej „Głosu Niebylca” ukazał się w marcu 1994 roku, powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Zarządu Gminy w Niebylcu. Głównym celem powołania czasopisma była dokumentacja i rejestracja wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i społecznych.

 • Dni Niebylca

  Dni Gminy Niebylec, organizowane są przez GOK w Niebylcu. Co rok w dniach  6-7 lipca. Zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Każdy mia okazję znaleźć coś dla siebie i odpocząć od codzienności poprzez rozrywkę.

 • Dożynki Gminne

  Dożynki to wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy a zwłaszcza dla rolników, którym jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w coroczne zbiory.

 • Koncert Noworoczny

  W kalendarzu imprez kulturalnych w gminie Niebylec na dobre wpisał się już, organizowany od kilku lat, NOWOROCZNY KONCERT.

 • Kapela Jany

  Kapela "Jany" została założona w 1977 roku przez Wacława Kozłowskiego. W 1985r. został powołany Gminny Ośrodek Kultury, który przejął w części patronat nad kapelą, a jej kierownikiem jest inż. Wiktor Bochenek.

 • Kapela Cajmery

  Kapela Cajmery powstała w 2000 r. W programie repertuarowym posiada przyśpiewki i melodie tradycyjnego folkloru miejskiego jak i kompozycje własne. Kapela  bawi swoim repertuarem na różnych imprezach okolicznościowych, spotkaniach integracyjnych i piknikach.

 • Mażoretki Dżet

  Założycielem zespołu "Mażoretki Dżet" jest tamburmajor orkiestry dętej w Niebylcu Agnieszka Cynar. Zespół działa od 2008 roku. Dziewczęta prezentują układy taneczno - marszowe żonglując i podrzucając pałeczkami mażoretkowymi.

 • Jazz Band

  Zespół "Jazz Band" powstał w 1998 r. i działa w GOK w Niebylcu. W repertuarze posiada standardy jazzu tradycyjnego, ery swingu i transkrypcje muzyki ludowej.

 • Promyczki

  Dziecięcy zespół „PROMYCZKI” działa od 2012 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Założycielem i instruktorem choreograficznym jest Agnieszka Cynar.

 • Trijo

  Zespół powstał w 2006 r. i funkcjonuje w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, współpracując z Domem Kultury Sokół w Strzyżowie

 • Spojrzenie

  Grupa zawiązała się w marcu 2009 r. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. Zespołem opiekuję się Renata Kozdraś.

 • Orkiestra Dęta

  Orkiestra Dęta założona przez księdza Franciszka Murasa. Na początku była to orkiestra parafialna. Obecnie działa przy GOK w Niebylcu.. Orkiestra swoim repertuarem koncertuje podczas świąt kościelnych i państwowych.

Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 10-03-2017

Zadbaj o swoją urodę.

 

wstep m6 marca, z okazji zbliżającego się „Dnia Kobiet” Gminny Ośrodek Kultury  w Niebylcu gościł  panie, które przyjęły zaproszenie do udziału w spotkaniu pod hasłem „Zadbaj o swoją urodę”. Nad przebiegiem programu czuwała Renata Kozdraś, która w imieniu organizatora imprezy przywitała przybyłych gości.   Najważniejszym punktem programu było skorzystanie z fachowych porad zawodowej kosmetyczki, fryzjerki czy stylistki paznokci.

Wśród uczestników spotkania znaleźli się bowiem specjalni goście- eksperci od pielęgnacji ciała; Anna Maciaszkiewicz -kosmetyczka i właścicielka gabinetu kosmetycznego Andżelika Ciuł- stylistka paznokci oraz Katarzyna Zaremba - fryzjerka i właścicielka studia fryzur, Natalia Świder- fryzjerka. Uczestniczące w spotkaniu panie miały okazje porozmawiać o sprawach dotyczących pielęgnacji i kosmetyki całego ciała, dowiedziały się jak dbać o włosy i paznokcie. Poruszone tematy dotyczyły także możliwości technicznych i rodzajów zabiegów pielęgnacyjnych
w poszczególnych gabinetach. W trakcie spotkania wybrane panie mogły skorzystać ze swoistej metamorfozy, przy pomocy ekspertów uzyskały odpowiedni makijaż , poprawiły fryzurę czy pomalowały paznokcie. Wśród pań, które poddały się zabiegom znalazły się : Jadwiga Sworst, Danuta Lubas, Ewa Tarańska oraz Małgorzata Wyżykowska, Agnieszka Domaradzka oraz Maria Mazur. Garść humoru zapewnił występ kabaretowy grupy „Spojrzenie”, który w krótkich scenkach zajął się kobiecymi, codziennymi problemami. Zebrani mieli okazję zastanowić się nad tym jak robi się zakupy - oczami mężczyzny, jak wybrać się na bankiet, co podarować kobiecie i czy życie płci pięknej to tylko przyjemność. W tych krótkich obrazach scenicznych zaprezentowali się: Edyta Jakóbska i Karolina Ćwiąkała oraz Eryk Trojanowski, Artur Szlachta , Maciej Wnęk i Ireneusz Organ. W części muzycznej usłyszeliśmy Justynę Olak, a nad stroną techniczną czuwał Bartosz Siciak. Na koniec wśród zebranych wylosowano pamiątkowe upominki, sponsorowane przez organizatora i specjalnych gości. Przy losowaniu kuponów pomocą służyła Karolina Sołtys, której bardzo dziękujemy. W czasie spotkania trwała miła i kawiarniana atmosfera, dla gości przygotowano bowiem słodko-słony poczęstunek. Wszystko zarejestrowała obecna również jasielska telewizja internetowa.
Na koniec mała refleksja: Myślę, że temat i propozycja świętowania „Dnia kobiet” w ten sposób był ciekawy i panie obecne na spotkaniu wyszły z niego zadowolone. Szkoda tylko, że tak mało kobiet z tej propozycji skorzystało. Już teraz zapraszamy Drogie Panie na podobny babski wieczór w przyszłym roku.

 

Kliknij w obraz i oglądaj galerię.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 11-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Kiermasz Świąteczny   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Kiermasz Świąteczny 2019

Niebylec, dnia 04-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na :    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Siberian Wellness, Poland

Niebylec, dnia 27-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki.    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki

Niebylec, dnia 27-11-2019 XVI Niebyleckie Impresje Jazzowe 20 LAT SLAVIA DIXIELAND BAND Z GOK NIEBYLEC Muzyki na żywo najlepiej słucha się w plenerze, podczas letniego…

Oglądaj cały artykuł
XVI Niebyleckice Impresje Jazowe

Niebylec, dnia 18-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Niebyleckie Impresje Jazzowe    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Niebyleckie Impresje Jazzowe

Niebylec, dnia 18-11-2019 Konkurs LITERATURA I DZIECI - W ŚWIECIE WYOBRAŹNI   Dnia 14 listopada 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu odbyły się…

Oglądaj cały artykuł
Konkurs LITERATURA I DZIECI

Niebylec, dnia 04-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na II część inscenizacji "Dziady"    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na II część inscenizacji

Niebylec, dnia 04-11-2019 Irena Duchowska    Pedagog – metodyk fizyki, poetka, działaczka polska urodzona na Wileńszczyźnie w 1955 roku. Po studiach w Wileńskim Instytucie Pedagogicznym…

Oglądaj cały artykuł
 Irena Duchowska

Niebylec, dnia 04-11-2019 XXVI FESTIWAL PIOSENKI RÓŻNEJ Dnia 24 października 2019 r. po raz XXVI odbył się Festiwal Piosenki Różnej, który od wielu lat cieszy…

Oglądaj cały artykuł
XXVI FESTIWAL PIOSENKI RÓŻNEJ

Niebylec, dnia 12-10-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Spotkanie Autorskie Ireny Duchowskiej

GOK Niebylec tel 17 277 30 30