Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

 • Głos Niebylca - kwartalnik

  Pierwszy numer gazety lokalnej „Głosu Niebylca” ukazał się w marcu 1994 roku, powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Zarządu Gminy w Niebylcu. Głównym celem powołania czasopisma była dokumentacja i rejestracja wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i społecznych.

 • Dni Niebylca

  Dni Gminy Niebylec, organizowane są przez GOK w Niebylcu. Co rok w dniach  6-7 lipca. Zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Każdy mia okazję znaleźć coś dla siebie i odpocząć od codzienności poprzez rozrywkę.

 • Dożynki Gminne

  Dożynki to wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy a zwłaszcza dla rolników, którym jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w coroczne zbiory.

 • Koncert Noworoczny

  W kalendarzu imprez kulturalnych w gminie Niebylec na dobre wpisał się już, organizowany od kilku lat, NOWOROCZNY KONCERT.

 • Kapela Jany

  Kapela "Jany" została założona w 1977 roku przez Wacława Kozłowskiego. W 1985r. został powołany Gminny Ośrodek Kultury, który przejął w części patronat nad kapelą, a jej kierownikiem jest inż. Wiktor Bochenek.

 • Kapela Cajmery

  Kapela Cajmery powstała w 2000 r. W programie repertuarowym posiada przyśpiewki i melodie tradycyjnego folkloru miejskiego jak i kompozycje własne. Kapela  bawi swoim repertuarem na różnych imprezach okolicznościowych, spotkaniach integracyjnych i piknikach.

 • Mażoretki Dżet

  Założycielem zespołu "Mażoretki Dżet" jest tamburmajor orkiestry dętej w Niebylcu Agnieszka Cynar. Zespół działa od 2008 roku. Dziewczęta prezentują układy taneczno - marszowe żonglując i podrzucając pałeczkami mażoretkowymi.

 • Jazz Band

  Zespół "Jazz Band" powstał w 1998 r. i działa w GOK w Niebylcu. W repertuarze posiada standardy jazzu tradycyjnego, ery swingu i transkrypcje muzyki ludowej.

 • Promyczki

  Dziecięcy zespół „PROMYCZKI” działa od 2012 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Założycielem i instruktorem choreograficznym jest Agnieszka Cynar.

 • Trijo

  Zespół powstał w 2006 r. i funkcjonuje w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, współpracując z Domem Kultury Sokół w Strzyżowie

 • Spojrzenie

  Grupa zawiązała się w marcu 2009 r. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. Zespołem opiekuję się Renata Kozdraś.

 • Orkiestra Dęta

  Orkiestra Dęta założona przez księdza Franciszka Murasa. Na początku była to orkiestra parafialna. Obecnie działa przy GOK w Niebylcu.. Orkiestra swoim repertuarem koncertuje podczas świąt kościelnych i państwowych.

Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 13-03-2018

Zadbaj o swoją urodę.

 

uroda mPod takim hasłem odbyło się po raz drugi spotkanie dotyczące pielęgnacji i dbałości o dobrą kondycje kobiecego ciała. Panie, które skorzystały z zaproszenia i odwiedziły 8 marca Dom Strażaka w Gwoźnicy Dolnej, miały okazje wysłuchać porad różnych specjalistów. Wśród specjalnych gości znalazły się panie – ekspertki, które prezentowały produkty kosmetyczne i radziły jak je zastosować.

 Firmę AVON reprezentowały: Aneta Osypanka, Iwona Barć i Anna Kiferling. Początek działania w Polsce tej firmy to rok 1992, to wtedy powstała marka AVON COSMETICS POLSKA. Produkty tej firmy wyróżnia wysoka jakość w bardzo przystępnej, niewygórowanej cenie. To także jedna z firm, która najbardziej angażuje się 

w problemy współczesnych kobiet, takie jak rak piersi czy przemoc domowa. Inny rodzaj kosmetyków MARY KAY, która powstała w 1963 roku , zaproponowały Panie Beata Kozner i Beata Wisz. W Polsce kosmetyki te rozprowadzane są od 14 lat. To produkty do pielęgnacji skóry, pielęgnacji ciała, ochrony przeciwsłonecznej , a także zapachy. W ofercie odnajdziemy też luksusowe, kompleksowe linie pielęgnacyjne. Firmę FOREVER LIVING PRODUCTS prezentowały Helena Stec z córką Joasią i Małgorzata Lubas. Przedstawiły one linię produktów
z zastosowaniem aloesu. Podkreśliły, że na bazie tej znanej rośliny powstałe środki pielęgnacyjne nie tylko poprawiają kondycje skóry, nasz wygląd ale także mają zastosowanie lecznicze. Podczas spotkania chętne panie mogły skorzystać z umiejętności pani Pauliny Gorzynik- Wojtyło, mobilnej fryzjerki z Jawornika, której towarzyszyła Agnieszka Pająk jako model do prezentacji fryzur. Wśród propozycji dla uczestniczek spotkania znalazła się także usługa stylistki paznokci, Agnieszki Delikat. Wiele pań skorzystało z wymienionych ofert pielęgnacyjnych i przeszło swoiste metamorfozy.
W programie spotkania zaplanowano również część artystyczno-rozrywkową. Miłą atmosferę wprowadziła nowo powstała grupa śpiewacza z GOK w Niebylcu kierowana przez Janusza Raka. Zaśpiewała ona zebranym kilka utworów muzycznych : „Polana”, „Rybeczka” , „W moim ogródeczku”, „Zbuduję domek” i „Lipka”. W swoich solowych występach zaprezentowały się także Justyna Olak w utworach : „Lepszy model”, „Zostań księciem”
i „Z kim ci tak źle będzie jak ze mną” oraz Kinga Guzik z piosenkami „Do grającej szafy grosik wrzuć”, „Seksapil”
i „Być kobietą”. Dozę humoru dostarczyła grupa „Spojrzenie” z GOK w Niebylcu. W jej wykonaniu zebrani zobaczyli dwie scenki „Poliandrie” i „Remont” oraz monolog „Życie od tyłu”, przygotowanych pod okiem Renaty Kozdraś. Miłą niespodzianką było losowanie produktów sponsorowanych przez specjalnych gości-ekspertów. Dla wszystkich uczestników gospodarze wieczoru, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Gwoźnicy Dolnej przygotowały ciepły posiłek – żurek oraz słodkie wypieki. Pod koniec wieczoru panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu zaprezentowały proste ćwiczenia na trampolinie służące zachowaniu dobrej kondycji. Spotkanie zakończyło się wspólną biesiadą przy dźwiękach akordeonu. Rozchodząc się, w późnych godzinach wieczornych do domów, uczestnicy imprezy dziękowali organizatorom za ciekawy pomysł i wyrażali swoje zadowolenie z czasu spędzonego w taki sposób.

.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 17-05-2018 r.   Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, Koło Gospodyń Wiejskich w Konieczkowej, zapraszają na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Swięto Rodziny

Niebylec, dnia 08-05-2018 r.   Zaproszenie! Wójt Gminy Niebylec, Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej, Szkoła Podstawowa w Konieczkowej, Muzeum Społeczne Gminy…

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Noc Muzeów w Konieczkowej

Niebylec, dnia 07-05-2018 WIDZIALNE I NIEWIDZIALNE WIERSZEM CHWYTAĆ.   24 kwietnia w Domu Wiejskim w Baryczce odbyło się spotkanie autorskie Edyty Pietrasz, regionalnej poetki, która…

Oglądaj cały artykuł
WIDZIALNE I NIEWIDZIALNE WIERSZEM CHWYTAĆ

Niebylec, dnia 27-04-2018 r.   Zaproszenie! Wójt Gminy Niebylec, Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej, Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zapraszają na IV Jarmark Niebylecki    Szczegóły…

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na IV Jarmark Niebylecki

Niebylec, dnia 27-04-2018 r.   Zaproszenie! Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania C.K. Podkarpacie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. PODKARPACIE w OBIEKTYWIE    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Konkurs Fotograficzny

Niebylec, dnia 24-04-2018 VIII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „RYTM, MUZYKA, TANIEC”.   W niedzielę, 15 kwietnia 2018 r. roku na hali widowiskowo-sportowej w Niebylcu odbył…

Oglądaj cały artykuł
VIII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „RYTM, MUZYKA, TANIEC”

Niebylec, dnia 19-04-2018 r.   Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zaprasza na spotkanie autorskie z Edytą Pietrasz    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Spotkanie z Edytą Pietrasz

Niebylec, dnia 18-04-2018 r. Informacja! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu informuje, że Konkurs Poezji Recytowanej i Śpiewanej poświęcony błogosławionemu Janowi Pawłowi II, który miał być 27…

Oglądaj cały artykuł
Informacja

Niebylec, dnia 07-04-2018 r.   Zaproszenie! Starostwo Powiatowe  w Strzyżowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zapraszają na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na VIII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych

Niebylec, dnia 28-03-2018 r. Świąteczne Życzenia!  Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Życzenia 2018

GOK Niebylec tel 17 277 30 30