Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

 • Głos Niebylca - kwartalnik

  Pierwszy numer gazety lokalnej „Głosu Niebylca” ukazał się w marcu 1994 roku, powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Zarządu Gminy w Niebylcu. Głównym celem powołania czasopisma była dokumentacja i rejestracja wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i społecznych.

 • Dni Niebylca

  Dni Gminy Niebylec, organizowane są przez GOK w Niebylcu. Co rok w dniach  6-7 lipca. Zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Każdy mia okazję znaleźć coś dla siebie i odpocząć od codzienności poprzez rozrywkę.

 • Dożynki Gminne

  Dożynki to wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy a zwłaszcza dla rolników, którym jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w coroczne zbiory.

 • Koncert Noworoczny

  W kalendarzu imprez kulturalnych w gminie Niebylec na dobre wpisał się już, organizowany od kilku lat, NOWOROCZNY KONCERT.

 • Kapela Jany

  Kapela "Jany" została założona w 1977 roku przez Wacława Kozłowskiego. W 1985r. został powołany Gminny Ośrodek Kultury, który przejął w części patronat nad kapelą, a jej kierownikiem jest inż. Wiktor Bochenek.

 • Kapela Cajmery

  Kapela Cajmery powstała w 2000 r. W programie repertuarowym posiada przyśpiewki i melodie tradycyjnego folkloru miejskiego jak i kompozycje własne. Kapela  bawi swoim repertuarem na różnych imprezach okolicznościowych, spotkaniach integracyjnych i piknikach.

 • Mażoretki Dżet

  Założycielem zespołu "Mażoretki Dżet" jest tamburmajor orkiestry dętej w Niebylcu Agnieszka Cynar. Zespół działa od 2008 roku. Dziewczęta prezentują układy taneczno - marszowe żonglując i podrzucając pałeczkami mażoretkowymi.

 • Jazz Band

  Zespół "Jazz Band" powstał w 1998 r. i działa w GOK w Niebylcu. W repertuarze posiada standardy jazzu tradycyjnego, ery swingu i transkrypcje muzyki ludowej.

 • Promyczki

  Dziecięcy zespół „PROMYCZKI” działa od 2012 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Założycielem i instruktorem choreograficznym jest Agnieszka Cynar.

 • Trijo

  Zespół powstał w 2006 r. i funkcjonuje w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, współpracując z Domem Kultury Sokół w Strzyżowie

 • Spojrzenie

  Grupa zawiązała się w marcu 2009 r. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. Zespołem opiekuję się Renata Kozdraś.

 • Orkiestra Dęta

  Orkiestra Dęta założona przez księdza Franciszka Murasa. Na początku była to orkiestra parafialna. Obecnie działa przy GOK w Niebylcu.. Orkiestra swoim repertuarem koncertuje podczas świąt kościelnych i państwowych.

Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 12-03-2019

Ostatki w kobiecym wydaniu.

dzienkobiet m

 

Przeszedł Tłusty Czwartek, a wraz z nim ostatnie dni karnawału, który kończy Środa Popielcowa rozpoczynająca Wielki Post. Dziś końcówkę karnawału świętujemy przede wszystkim w postaci Tłustego Czwartku, który oznacza objadanie się głównie pączkami i faworkami. Niegdyś tradycja ostatków była zdecydowanie bogatsza. W ludowej tradycji karnawał traktowano jako dobry okres na organizowanie wesela, zabawy, tańca i śpiewu. W całej Polsce jest to czas tradycyjnie przeznaczony na zabawy połączone ze wzmożoną konsumpcją jadła i alkoholu. W tym roku tak się złożyło, że ostatki zbiegły się ze Świętem Kobiet. 

W ostatkowej atmosferze 5 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu, odbyło się spotkanie poświecone paniom z okazji ich zbliżającego się święta. Kolejny raz płeć piękna mogła zaspokoić potrzeby związane ze swoją urodą. Organizatorzy zadbali aby program spotkania pt. „ Zadbaj o swoją urodę” był atrakcyjny. Każda z pań bowiem pragnie zachować jak najdłużej swój czar i urok. Towarzyszy temu zwykle dobre zdrowie, wyśmienita kondycja fizyczna i wspaniały wygląd, ze  zwróceniem uwagi na prawidłowe odżywianie, wypoczynek i pielęgnację ciała.  Uczestniczki spotkania mogły wysłuchać zaproszonych gości, którzy podzielili się swoim doświadczeniem  i fachowymi radami dotyczącymi dbałości o zdrowie i  piękno własnego ciała.

Zaproszonych gości przywitał zespół „Cajmery” z GOK w Niebylcu. Panowie zadbali o  rozrywkowo - muzyczną część wieczoru. Po przywitaniu gości i rozpoczęciu spotkania  przez dyrektor GOK Agnieszkę Cynar, Wiktor Bochenek wzniósł toast i złożył życzenia wszystkim obecnym Paniom. Dalszą część spotkania poprowadziła Renata Kozdraś, która przedstawiła kolejno oferty  przygotowane przez przedstawicieli rożnych firm. Panie Katarzyna Kozdraś i Patrycja Doktór, z projektu SpringNet  realizowanym we współpracy z firmą Orifleme, przeprowadziły pokaz makijażu i zaproponowały mini spa dla dłoni. Kosmetyki i  inne produkty z wykorzystaniem aloesu zaproponowały panie: Helena Stec, Małgorzata Lubas i Joanna Dopart z firmy Forever. Można było skorzystać również z polecanej przez Panie  maseczki oczyszczającej. Naturalne produkty  z samego serca Syberii – Siberian Vellnes przedstawiła  Monika Wnęk z towarzyszącymi jej Joanną Rak i  Natalią Opelczyk. Jan Pawłowski z żoną Ewą z Gospodarstwa Pasiecznego z Połomi oferowali na swoim stoisku przede wszystkim miód, pyłek kwiatowy, świece i inne wyroby z naturalnego wosku pszczelego. Na kolejnym stanowisku Dorota Pałys, dietetyk i trener personalny, zajęła się analizą stanu zdrowia przy użyciu najnowszej technologii oligocheck. W prezentacji towarzyszyli jej siostra Aneta Pałys i Piotr Mukomiełow. Na ostatnim stoisku można było zapoznać się z ofertą firmy Avon i porozmawiać z Iwoną Pietrasz , a także skorzystać z malowania paznokci, czym zajęła się Ewelina Rak.

Oprócz muzycznej rozrywki sporo uśmiechu dostarczył zebranym tekst autorstwa Wiktora Bochenka, prezentowany przez niego osobiście,  pt. „ Horoskop…dla wyzwolonych kobiet.”. W którym to autor w niebanalny sposób zróżnicował potrzeby erotyczne Pań z poszczególnych znaków zodiaku. Dodatkową atrakcją było losowanie fantów – nagród, które sponsorowane  były przez poszczególnych gości spotkania, za co ogromnie dziękujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w podobnej sytuacji, w równie wspaniałej atmosferze i pełnej sali.                   W tym miejscu w imieniu organizatora składam podziękowanie wszystkim uczestniczkom i gościom  za wspólnie spędzony miły wieczór.

Renata Kozdraś

 

 • DSC06750

 Kliknij i oglądaj galerię

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 12-10-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Spotkanie Autorskie Ireny Duchowskiej

Niebylec, dnia 02-10-2019 POŻEGNANIE LATA W BLIZIANCE.   W Bliziance, w przeddzień astronomicznej jesieni, Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zorganizował POŻEGNANIE LATA. 22 września bowiem…

Oglądaj cały artykuł
Pożegnanie Lata 2019 r.

Niebylec, dnia 16-09-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza do udziału w Gminnej Lidze Piłki Siatkowej    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie do udziału w Gminnej Lidze Piłki Siatkowej

Niebylec, dnia 13-09-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  Szkoła Podstawowa, Sołectwo, KGW, OSP w Bliziance zapraszają na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie - Pożegnanie Lata 2019

Niebylec, dnia 11-09-2019 DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W NIEBYLCU 2019   Gmina Niebylec była w tym roku gospodarzem powiatowo-gminnych dożynek. To wyjątkowe święto zgromadziło mieszkańców powiatu strzyżowskiego,…

Oglądaj cały artykuł
DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W NIEBYLCU

Niebylec, dnia 13-09-2019 ZAPOMNIANE TECHNIKI OBRÓBKI DREWNA   Tradycyjne dożynki to nie tylko święto rolnictwa i rolników, ale także okazja do kultywowania tradycji i przypominania…

Oglądaj cały artykuł
ZAPOMNIANE TECHNIKI OBRÓBKI DREWNA

Niebylec, dnia 11-09-2019 INFORMACJA !!!   Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zaprasza na zajęcia Zespołu Mażoretek, chętne dzieci w wieku 7 i 9 lat. Pierwsze…

Oglądaj cały artykuł
 INFORMACJA 3

Niebylec, dnia 06-09-2019 INFORMACJA !!! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zaprasza na zajęcia taneczne, chętne dzieci w wieku 5 i 6 lat. Pierwsze spotkanie -…

Oglądaj cały artykuł
 INFORMACJA ZAPROSZENIE

Niebylec, dnia 30-08-2019 INFORMACJA !!! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu zaprasza chętne dzieci i młodzież do zespołów tanecznych: PROMYCZKI I MAŻORETKI. Pierwsze spotkanie Promyczków -…

Oglądaj cały artykuł
 INFORMACJA GOK

Niebylec, dnia 14-08-2019 Zaproszenie! Starostwo Powiatowe  Wójt Gminy Niebylec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie - Dożynki Powiatowo-Gminne.

GOK Niebylec tel 17 277 30 30