Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

 • Głos Niebylca - kwartalnik

  Pierwszy numer gazety lokalnej „Głosu Niebylca” ukazał się w marcu 1994 roku, powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Zarządu Gminy w Niebylcu. Głównym celem powołania czasopisma była dokumentacja i rejestracja wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i społecznych.

 • Dni Niebylca

  Dni Gminy Niebylec, organizowane są przez GOK w Niebylcu. Co rok w dniach  6-7 lipca. Zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Każdy mia okazję znaleźć coś dla siebie i odpocząć od codzienności poprzez rozrywkę.

 • Dożynki Gminne

  Dożynki to wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy a zwłaszcza dla rolników, którym jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w coroczne zbiory.

 • Koncert Noworoczny

  W kalendarzu imprez kulturalnych w gminie Niebylec na dobre wpisał się już, organizowany od kilku lat, NOWOROCZNY KONCERT.

 • Kapela Jany

  Kapela "Jany" została założona w 1977 roku przez Wacława Kozłowskiego. W 1985r. został powołany Gminny Ośrodek Kultury, który przejął w części patronat nad kapelą, a jej kierownikiem jest inż. Wiktor Bochenek.

 • Kapela Cajmery

  Kapela Cajmery powstała w 2000 r. W programie repertuarowym posiada przyśpiewki i melodie tradycyjnego folkloru miejskiego jak i kompozycje własne. Kapela  bawi swoim repertuarem na różnych imprezach okolicznościowych, spotkaniach integracyjnych i piknikach.

 • Mażoretki Dżet

  Założycielem zespołu "Mażoretki Dżet" jest tamburmajor orkiestry dętej w Niebylcu Agnieszka Cynar. Zespół działa od 2008 roku. Dziewczęta prezentują układy taneczno - marszowe żonglując i podrzucając pałeczkami mażoretkowymi.

 • Jazz Band

  Zespół "Jazz Band" powstał w 1998 r. i działa w GOK w Niebylcu. W repertuarze posiada standardy jazzu tradycyjnego, ery swingu i transkrypcje muzyki ludowej.

 • Promyczki

  Dziecięcy zespół „PROMYCZKI” działa od 2012 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Założycielem i instruktorem choreograficznym jest Agnieszka Cynar.

 • Trijo

  Zespół powstał w 2006 r. i funkcjonuje w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, współpracując z Domem Kultury Sokół w Strzyżowie

 • Spojrzenie

  Grupa zawiązała się w marcu 2009 r. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. Zespołem opiekuję się Renata Kozdraś.

 • Orkiestra Dęta

  Orkiestra Dęta założona przez księdza Franciszka Murasa. Na początku była to orkiestra parafialna. Obecnie działa przy GOK w Niebylcu.. Orkiestra swoim repertuarem koncertuje podczas świąt kościelnych i państwowych.

Najnowsze artykuły, wstęp - link czytaj więcej cała treść

Niebylec, dnia 04-11-2019

XXVI FESTIWAL PIOSENKI RÓŻNEJ

Dsc00999 m

Dnia 24 października 2019 r. po raz XXVI odbył się Festiwal Piosenki Różnej, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością, a jego celem jest wspieranie i popularyzacja działań artystycznych dzieci i młodzieży odkrywanie talentów oraz rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki... W tym roku do festiwalu zgłosiło się 29 uczestników.

 

Zadaniem młodych solistów było wykonanie jednego utworu wokalnego z repertuaru piosenek różnych. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych klas 0 – II, III – V, oraz VI – VIII.
Jury w składzie: Beata Oliwa ze Strzyżowa solistka zespołów muzycznych, animatorka kultury, Jolanta Turoń instruktor z OK w Czudcu, Wiktor Bochenek muzyk, kierownik zespołów muzycznych. Oceniało dobór repertuaru, wykonawstwo, stopień trudności, ogólny wyraz artystyczny i estetyczny. Tym samym postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:


Kategoria 0-II
I miejsce: Zuzanna Rak, kl. 0 Przedszkole Samorządowe Niebylec
II miejsce: Aniela Opalińska, kl. 0 Przedszkole Samorządowe Niebylec
oraz Wyróżnienie: - Gabriela Żmuda, kl. II, SP nr 2 Lutcza.


Kategoria III-V
I miejsce: Michał Krupa, kl. V SP nr 1 Lutcza
Dwa II miejsca: Wiktoria Pitera, kl. IV SP nr 1 Lutcza i Wiktoria Kurcoń, kl. IV SP nr 2 Lutcza
Dwa III miejsca: Szymon Korab, kl. IV SP Niebylec i Łukasz Pięciak, kl. IV SP Blizianka


Kategoria VI -VIII
I miejsce: Miłosz Strzała, kl. VIII SP Gwoźnica Górna
II miejsce: Błażej Borkowski, kl. VII SP Gwoźnica Górna
III miejsce: Łucja Piwowar, kl. VII SP nr1 Lutcza


Wyróżnienie:
1. Duet: Weronika Delikat i Maja Kołodziej, kl. VII, SP Gwoźnica Dolna
2. Wiktoria Magiera, kl. VI SP Jawornik
3. Kinga Wolanin, kl. VIII SP Gwoźnica Górna


Wszyscy uczestnicy otrzymali coś słodkiego zaś laureaci nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu. Organizatorzy i jury składają podziękowanie osobom przygotowującym dzieci do udziału w tych prezentacjach, przede wszystkim nauczycielom: Edwardzie Domaradzkiej, Barbarze Sieczkowskiej, Marzenie Łukasz, Irenie Smeli, Alicji Smeli oraz Franciszkowi Stawarzowi. Do zobaczenia za rok.

 • DSC00690

Kliknij w obraz i oglądaj galerię.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 07-01-2020 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Koncert Noworoczny   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Koncert Noworoczny 2020

Niebylec, dnia 19-12-2019 r. Życzenia świąteczne 2019.     Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Życzenia 2019

Niebylec, dnia 19-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Niebylcu zapraszają na "FERIE ZIMOWE"   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Ferie zimowe 2019 rok

Niebylec, dnia 19-12-2019 Kiermasz Świąteczny. Po raz kolejny świąteczną atmosferę wprowadził kiermasz rękodzieła artystycznego zorganizowany 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Tym razem…

Oglądaj cały artykuł
Kiermasz Świąteczny 2019 r.

Niebylec, dnia 14-12-2019 Informacja! Od poniedziałku tj. 16 grudnia do nabycia nowy numer Głosu Niebylca Nr 4-2019 w stałych punktach sprzedaży na terenie Gminy Niebylec.…

Oglądaj cały artykuł
Informacja

Niebylec, dnia 11-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Kiermasz Świąteczny   Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Kiermasz Świąteczny 2019

Niebylec, dnia 04-12-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na :    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Siberian Wellness, Poland

Niebylec, dnia 27-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki.    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Koncert charytatywny - gramy dla Bernadki

Niebylec, dnia 27-11-2019 XVI Niebyleckie Impresje Jazzowe 20 LAT SLAVIA DIXIELAND BAND Z GOK NIEBYLEC Muzyki na żywo najlepiej słucha się w plenerze, podczas letniego…

Oglądaj cały artykuł
XVI Niebyleckice Impresje Jazowe

Niebylec, dnia 18-11-2019 Zaproszenie! Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu  zaprasza na Niebyleckie Impresje Jazzowe    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Zaproszenie na Niebyleckie Impresje Jazzowe

GOK Niebylec tel 17 277 30 30