Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

ROK 2015

XXII FESTIWAL PIOSENKI RÓŻNEJ

Festiwal piosenki to impreza, na której prezentuje się uzdolniona młodzież i dzieci. Występują solo i w zespołach Celem festiwalu jest popularyzacja śpiewu, jako formy rozwoju i ekspresji, konfrontacja umiejętności wokalnych i estradowych młodzieży, promocja talentów, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz wykorzystania potencjału wokalnego. Tak było w tym roku.

Już po raz 22 odbył się Festiwal Piosenki Różnej. Na scenie zaprezentowało się łacznie 46 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. Zmagania festiwalowe oceniało jury w składzie: Dominika Sanecka – wokalistka zespołu „Insani”, Janusz Dobek- muzyk OK. Czudec, Wiktor Bochenek – dyrektor GOK Niebylec i postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia za najlepszą piosenkę.

Kategoria 0-III

I miejsce: Wiktoria Magiera, kl. II, SP Jawornik

II miejsce: Łucja Piwowar, kl. III, ZS Lutcza nr 1

III miejsce: Martyna Nieroda, kl. II, ZS Połomia

Wyróżnienie: Amelia Fic, kl. 0, SP Gwoździanka

Kategoria IV-VI

I miejsce: Wiktoria Groszewska, kl. IV, ZS Lutcza nr 1

II miejsce: Liliana Małek, kl. V, ZS Połomia

Dwa III miejsca: Paulina Pitera, kl. IV, ZS Lutcza nr 1 i Bernadetta Magiera, kl. V, SP Jawornik

Wyróżnienie: Zuzanna Cynar, kl. IV, ZS Niebylec

Wyróżnienie: Natalia Sikora, kl. V, SP Baryczka

Wyróżnienie: Patrycja Wolska, kl. VI, ZS Połomia

Kategoria Gimnazjum

I miejsce: Martyna Kozdraś, kl. III, ZS Gwoźnica Górna

II miejsce: Klara Borkowska, kl. II, ZS Gwoźnica Górna

III miejsce: Kinga Guzik, kl. I, ZS Lutcza nr 1

Wyróżnienie: Anita Pitera, kl. II, ZS Lutcza nr 1

Wyróżnienie: Aleksandra Groszewska, kl. II, ZS Lutcza nr 1

Wyróżnienie : Jagoda Gruba, kl. III, ZS Niebylec.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci płyty CD oraz batonika za udział, a laureatom wręczono nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu. Komisja składa gratulacje wszystkim uczestnikom, a laureatom życzy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania kierujemy również do opiekunów, którzy przygotowali młodzież do udziału w tym konkursie m in.: Marzenie Łukasz, Krystynie Drozd, Marii Jakóbskiej, Celinie Czurczak Marzenie Lenart, Lucynie Gołdzie, Barbarze Sieczkowskiej, Franciszkowi Stawarzowi Wojciechowi Stanisławczykowi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Niebylec, dnia 17-07-2018 Dni Gminy Niebylec 2018.   Święto gminy, organizowane rokrocznie przez wójta gminy Niebylec oraz Gminny Ośrodek Kultury, rozpoczęło się w piątek 29…

Oglądaj cały artykuł
Dni Gminy Niebylec 2018

Niebylec, dnia 17-07-2018 DNI MIASTA I POWIATU ŁAŃCUCKIEGOŻAKINADA 2018.   Na zaproszenie Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie zespół Mażoretki z Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu…

Oglądaj cały artykuł
DNI MIASTA I POWIATU ŁAŃCUCKIEGO ŻAKINADA 2018

Niebylec, dnia 14-07-2018 III Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych"FAME" Głogów Małopolski 2018.   9 czerwca 2018 r. w Głogowie Małopolskim po raz trzeci odbył…

Oglądaj cały artykuł
III Wojewódzki Przegląd Zespołów   Mażoretkowych i Cheerleaderkowych

Niebylec, dnia 13-07-2018 XIX Podkarpacka Parada Orkiestr Dętych – Tyczyn 2018.   17 czerwca br. odbyła się kolejna edycja Podkarpackiej Parady Orkiestr Dętych wieńcząca obchody…

Oglądaj cały artykuł
XIX Podkarpacka Parada Orkiestr Dętych – Tyczyn 2018

Niebylec, dnia 23-06-2018 r.   Zaproszenie!  Wójt Gminy Niebylec Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, zapraszają na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
 Dni Gminy Niebylec

Niebylec, dnia 19-06-2018 r.   Zaproszenie!  Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Turniej piłki siatkowej

Niebylec, dnia 15-06-2018 Dni Kultury Polskiej na Litwie.   2 i 3 czerwca 2018 r. na zaproszenie Stowarzyszenia Polaków Kiejdan i Oddziału Związku Polaków na…

Oglądaj cały artykuł
Dni Kultury Polskiej na Litwie

Niebylec, dnia 13-06-2018 r.   Zaproszenie!  Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Spektakl Grupy Spojrzenie

Niebylec, dnia 13-06-2018 r.   Zaproszenie!  Lokalna Grupa Działania C.K. Podkarpacie, zaprasza na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Spotkanie aktywizujące LGD CK Podkarpacie

Niebylec, dnia 06-06-2018 r.   Zaproszenie! Wójt Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu, zapraszają na ...    Szczegóły w czytaj więcej.

Oglądaj cały artykuł
Zaproszenie na Bieg Niepodległościowy

GOK Niebylec tel 17 277 30 30